Obchodné podmienky

Obchodné a dodacie podmienky pri nákupe v našom internetovom obchode:

 

V internetovom obchode nakupujú fyzické a právnické osoby bez obmedzenia za predpokladu, že sa budú riadiť týmito pravidlami:


Klient si môže objednať ktorýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke nášho internetového obchodu.
Pri objednávaní tovaru je nutné vyplniť v objednávke osobné údaje, dodaciu resp. fakturačnú adresu, kontakt. Tieto údaje budú použité len v rámci objednávky klienta a iba pre vnútornú potrebu našej firmy, zaväzujeme sa, že nebudú použité na iné účely.


Po stlačení tlačítka "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU" v objednávacom formulári bude objednávka zaregistrovaná a vtedy vzniká zároveň obchodný vzťah medzi zákazníkom a našou firmou. Od tejto chvíle pre obe strany platia všetky práva a povinnosti vyplývajúce z občianskeho a obchodného zákonníka. Po objednaní zákazník obdrží potvrdenie o spracovaní objednávky do 24 hod.

Za tovar možno zaplatiť dobierkou alebo prevodom z účtu klienta.

 

PLATBA PREVODOM Z ÚČTU KLIENTA
Pri platbe prevodom z účtu uhrádzajte Vaše objednávky na číslo účtu: 028 676 3192 / 0900 SLSP
Variabilný symbol platby je číslo objednávky.
Do správy pre príjemcu uveďte Vaše meno.
 Tovar bude vyexpedovaný okamžite akonáhle obdržíme celú platbu na náš účet max. do 48 hod.

 

Výška ceny objednávky je nemenná.
Naša firma si vyhradzuje právo objednávku zrušiť v prípade, keď nie je možné tovar zabezpečiť v čo najkratšom čase. V takomto prípade bude zákazník upovedomený telefonicky alebo e-mailom o dlhšej dodacej lehote. Zákazník má právo po tomto oboznámení objednávku kedykoľvek zrušiť.

 

Dodanie a platba za tovar:
Objednaný tovar sa doručuje dobierkovou alebo balíkovou službou Slovenskej pošty.
 Objednávka prijatá do 15:00 v daný deň, bude vybavená a odoslaná klientov max. do 48 hodín. Lehota doručenia tovaru zákazníkovi je maximálne do 5 pracovných dní od jeho objednania. V
prípade, že sa tovar nenachádza u žiadneho dodávateľa, zákazník bude o tom
upovedomený telefonicky alebo emailom.
Pri vyexpedovaní tovaru je zákazník o tom informovaný, aby sa mohol pripraviť na prevzatie tovaru.
Náš internetový obchod sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na dodaciu adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke.
Ak si zákazník opakovane zásielku nepreberie z dôvodu neprítomnosti alebo dôvodu, o ktorom neinformoval, tovar mu bude po skontaktovaní zaslaný na jeho náklady.
Takisto budú zákazníkovi účtované všetky preukázateľné náklady spojené s dodaním tovaru, ktorý bez udania dôvodu neprevzal.
Tovar bude expedovaný ihneď po overení všetkých potrebných informácií. Preto Vás prosíme, pre tieto prípady uvádzajte vždy kontaktný telefón alebo email.

 

Pri nákupe nad 50,-Euro s DPH je poštovné ZADARMO

 

Pri nákupe nad 120,-Euro s DPH je doprava Kuriérom ZADARMO

 

Po obdržaní finančných prostriedkov na firemný účet, bude tovar expedovaný max. do 72 hod.

 

Záručné podmienky:
Na spotrebný materiál do tlačiarní (laserové tonery, atramentové náplne) poskytujeme zákonnú záruku, ktorá platí po dobu 24 mesiacov odo dňa predaja alebo do spotrebovania. Po spotrebovaní materiálu záruka končí.
V prípade ostatného tovaru (elektronika, príslušenstvá a iné … .) poskytujeme záruku 24 mesiacov pre bežného spotrebiteľa a pre firemného zákazníka sa poskytuje záruka 12 mesiacov podľa § 429 Obchodného zákonníka.

 

Reklamačné podmienky:
Zákazník je povinný si skontrolovať tovar ihneď pri prevzatí. Má nárok tovar neprebrať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade má zákazník nárok na výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.
V prípade uplatnenia reklamácie platí obvyklý reklamačný postup. Zákazník doručí reklamovaný tovar na vlastné náklady dodávateľovi alebo na miesto záručného servisu, ktorý po opravení tovar zašle na náklady dodávateľa zákazníkovi.
Miesto reklamácie je miesto predaja alebo niektorý z autorizovaných servisov jednotlivých značiek tovarov.
Pri uplatnení reklamácie je zákazník povinný doručiť reklamovaný tovar v originálnom balení vrátane manuálov, inštalačných médií, faktúry a záručného listu.
Na každý tovar je poskytnutá záruka. Záručná doba je totožná so záručnou dobou poskytovanou výrobcom pokiaľ nie je stanovená inak. Závisí od značky a typu produktu. Záručná doba a podmienky sú stanovené v záručnom liste dodanom s výrobkom.
Oprava alebo výmena tovaru v záručnej dobe je bezplatná.

Riešenie reklamácii:
Reklamovaný produkt / tovar je potrebné zaslať na našu adresu, kde bude chybný produkt po posúdení opravený, alebo vymenený za nový resp. po detailnom posúdení reklamácia zamietnutá.
K reklamovanému produktu je potrebné doložiť vzorku chybnej tlače, respektíve popis chyby, či problému.
 Všetky otázky v súvislosti s reklamačným procesom môžete zasielať na našu e-mailovú adresu: office@vsetkounas.eu.  Veľmi radi odpovieme na všetky Vaše otázky spojené s riešením reklamácii.

 

Adresa na zasielanie reklamácií a prevadzkar e-shopu:
Michal Hanic-Big Boss Trade
Nerudova 6, 917 02  Trnava

ICO: 44074255

predaj@vsetkounas.eu alebo office@vsetkounas.eu

 

Dohľad:

Inšpektorát SOI pre Trnavský kraj
Pekárska 23, 917 01 Trnava 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č.: 033/5512 689   


Vrátenie objednaného tovaru:
Spotrebiteľ má na základe zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ako „Zákon“) podľa ustanovení § 7 a nasledujúcich právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dni odo dňa prevzatia tovaru.. Ak chcete vrátiť tovar kontaktujte nás e-mailom: office@vsetkounas.eu alebo telefonicky na našich číslach. Po dohode nám zašlete tovar a my Vám zašleme peniaze na účet, alebo si vyberiete iný produkt. Ak je pri preberaní balíček značne poškodený nepreberajte ho a vypíšte reklamáciu, s tým od koho balíček preberáte - pošta, kuriér, doručovacia služba.

 

V prípade, že sa tovar nenachádza u žiadneho dodávateľa, zákazník bude o tom informovaný.

 

V prípade uplatnenia reklamácie platí obvyklý reklamačný postup. Zákazník doručí reklamovaný tovar na vlastné náklady dodávateľovi, ktorý následne bude tieto náklady refundovať kupujúcemu.

 

Pred odoslaním reklamovaného tovaru prosím stiahnite si a vypíšte tento reklamačný formulár http://www.nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf.  Tento istý formulár ste obdržali v emaily potvrdzujúcom zrealizovanie objednávky na našej stránke.

 

predaj@vsetkounas.eu alebo office@vsetkounas.eu


Aký spotrebný materiál používate vo svojej tlačiarni?
a.)Originálne náplne a tonery
18.6%
b.)Kompatibilné náplne a tonery
40.7%
c.)Repasované / Renovované náplne a tonery
40.7%
Počet hlasujúcich: 882