Nákupné podmienky

Obchodné a dodacie podmienky pri nákupe v našom internetovom obchode:

 

V internetovom obchode nakupujú fyzické a právnické osoby bez obmedzenia za predpokladu, že sa budú riadiť týmito pravidlami:


Klient si môže objednať ktorýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke nášho internetového obchodu.
Pri objednávaní tovaru je nutné vyplniť v objednávke osobné údaje, dodaciu resp. fakturačnú adresu, kontakt. Tieto údaje budú použité len v rámci objednávky klienta a iba pre vnútornú potrebu našej firmy, zaväzujeme sa, že nebudú použité na iné účely.


Po stlačení tlačítka "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU" v objednávacom formulári bude objednávka zaregistrovaná a vtedy vzniká zároveň obchodný vzťah medzi zákazníkom a našou firmou. Od tejto chvíle pre obe strany platia všetky práva a povinnosti vyplývajúce z občianskeho a obchodného zákonníka. Po objednaní zákazník obdrží potvrdenie o spracovaní objednávky do 24 hod.

Za tovar možno zaplatiť dobierkou alebo prevodom z účtu klienta.

 

PLATBA PREVODOM Z ÚČTU KLIENTA
Pri platbe prevodom z účtu uhrádzajte Vaše objednávky na číslo účtu: 028 676 3192 / 0900 SLSP
Variabilný symbol platby je číslo objednávky.
Do správy pre príjemcu uveďte Vaše meno.
Tovar bude vyexpedovaný okamžite akonáhle obdržíme celú platbu na náš účet.

Výška ceny objednávky je nemenná.
Naša firma si vyhradzuje právo objednávku zrušiť v prípade, keď nie je možné tovar zabezpečiť v čo najkratšom čase. V takomto prípade bude zákazník upovedomený telefonicky alebo e-mailom o dlhšej dodacej lehote. Zákazník má právo po tomto oboznámení objednávku kedykoľvek zrušiť.

 

Dodanie a platba za tovar:
Objednaný tovar sa doručuje dobierkovou alebo balíkovou službou Slovenskej pošty.
Objednávka prijatá do 15:00 v daný deň, bude vybavená a odoslaná klientov do 48 hodín. Lehota doručenia tovaru zákazníkovi je maximálne do 5 pracovných dní od jeho objednania. V
prípade, že sa tovar nenachádza u žiadneho dodávateľa, zákazník bude o tom
upovedomený telefonicky alebo emailom.
Pri vyexpedovaní tovaru je zákazník o tom informovaný, aby sa mohol pripraviť na prevzatie tovaru.
Náš internetový obchod sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na dodaciu adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke.
Ak si zákazník opakovane zásielku nepreberie z dôvodu neprítomnosti alebo dôvodu, o ktorom neinformoval, tovar mu bude po skontaktovaní zaslaný na jeho náklady.
Takisto budú zákazníkovi účtované všetky preukázateľné náklady spojené s dodaním tovaru, ktorý bez udania dôvodu neprevzal.
Tovar bude expedovaný ihneď po overení všetkých potrebných informácií. Preto Vás prosíme, pre tieto prípady uvádzajte vždy kontaktný telefón alebo email.
Pri objednávke nad 72€ s DPH neúčtujeme poštovné !!

 

Záručné podmienky:
Na spotrebný materiál do tlačiarní (laserové tonery, atramentové náplne) poskytujeme predĺženú zákonnú záruku, ktorá platí po dobu 36 mesiacov odo dňa predaja alebo do spotrebovania. Po spotrebovaní materiálu záruka končí.
V prípade ostatného tovaru (elektronika, príslušenstvá a iné … .) poskytujeme záruku 24 mesiacov.

 

Reklamačné podmienky:
Zákazník je povinný si skontrolovať tovar ihneď pri prevzatí. Má nárok tovar neprebrať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade má zákazník nárok na výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.
V prípade uplatnenia reklamácie platí obvyklý reklamačný postup. Zákazník doručí reklamovaný tovar na vlastné náklady dodávateľovi alebo na miesto záručného servisu, ktorý po opravení tovar zašle na náklady dodávateľa zákazníkovi.
Miesto reklamácie je miesto predaja alebo niektorý z autorizovaných servisov jednotlivých značiek tovarov.
Pri uplatnení reklamácie je zákazník povinný doručiť reklamovaný tovar v originálnom balení vrátane manuálov, inštalačných médií, faktúry a záručného listu.
Na každý tovar je poskytnutá záruka. Záručná doba je totožná so záručnou dobou poskytovanou výrobcom. Závisí od značky a typu produktu. Záručná doba a podmienky sú stanovené v záručnom liste dodanom s výrobkom.
Oprava alebo výmena tovaru v záručnej dobe je bezplatná.
Náš internetový obchod poskytuje možnosť vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s tovarom pri zistení poškodenia alebo nefunkčnosti tovaru, ktorú preverí autorizovaný servis a potvrdí nemožnosť opravy závady alebo zámeny tovaru za nový v zákonom stanovenom termíne, t.j. do 30 dní od podania reklamácie.

 

Riešenie reklamácii:
Reklamovaný produkt je potrebné zaslať na našu adresu, kde bude chybný produkt po posúdení opravený, alebo vymenený za nový.
K reklamovanému produktu je potrebné doložiť vzorku chybnej tlače, respektíve popis chyby, či problému.
Všetky otázky v súvislosti s reklamačným procesom môžete zasielať na našu e-mailovú adresu: office.bbt@email.com
Veľmi radi odpovieme na všetky Vaše otázky spojené s riešením reklamácii.

 

Adresa na zasielanie reklamácií:
Big Boss Trade
POBOX 10, 919 61 Ružindol


Vrátenie objednaného tovaru:
Pred objednaním si poriadne prečítajte informácie o tovare ktorý si chcete zakúpiť, resp. overte si u nás vhodnosť tovaru. Tovar sa po zaplatení stáva Vaším majetkom. Podľa zákona 108/2000 Z.z. o zásielkových obchodoch máte právo vrátiť tovar do 7 pracovních dní odo dňa prevzatia. Vrátiť je možné len tovar, ktorý je nepoužitý (nemá vytiahnutú ochrannú pásku). Ak chcete vrátiť tovar kontaktujte nás e-mailom: office.bbt@email.com alebo telefonicky na našich číslach. Po dohode nám zašlete tovar a my Vám zašleme peniaze na účet, alebo si vyberiete iný produkt. Ak je pri preberaní balíček značne poškodený nepreberajte ho a vypíšte reklamáciu, s tým od koho balíček preberáte - pošta, kuriér, doručovacia služba.


Aký spotrebný materiál používate vo svojej tlačiarni?